Find out pse ne jemi #1 Penny Auction Script në treg. Professional Penny Ankand Software do të thotë që ju do të keni një ankand të suksesshëm peni. Ne ofrojmë më të funksion paketë të mbushur në treg sot. Kontrolloni tmerrshëm software tonë ankand peni përmban më poshtë!

 • CD Paketa Profesionale
  Dorëzohet brenda 48 orë për derën tuaj ajo ka gjithçka që ju duhet të merrni filluar
 • Paneli i plotë Admin
  CMS Complete Admin për kontroll total mbi peni faqen tuaj ankand
 • SEO gati
  Kodi SEO Friendly dhe të projektimit me lidhje SEO produktit, Tag Meta dhe lidhjet e thella
 • 12 Formate ankand
  Fixed Çmimi Ankand, 100% larg, Cent Ankand, Night Ankand, NailBiter Ankand, Hapur Ankand, Ankand i ulët Unique, Ankand Reverse, Gjysma Ankand Back Ofertës, Seat Ankand, Ankand Lock, Ankand Fillestar
 • Asistencë Gjuhësh i plotë
  Template ka një fotografi të gjuhës, kështu që ju mund të lehtë të përkthehet template në çdo gjuhë dhe të lejojë mbështetje multi gjuhësore
 • Përkushtuar CMS Pages
  Përkushtuar editor WYSIWYG të plotë për zhvillimin e lehtë të faqeve CMS dhe të ndihmojë tema
 • Templates përfshira
  Lartë e linjës tema që të ju jap një identitet unik quajtur mirë. Sistem i plotë template ju lejon të kaloni tema lehtësisht nga panelin admin
 • 22 Gateways e pagesës
  Ne kemi më porta e çdo dorëshkrim ankand peni: Pesapal,CcBill,AlertPay,NMI,Gate2Shop, Paypal Standard, Paypal Pro, Paypal Payflow, Dalpay, SBW, PagSeguro, Mygate, CCavenue, Azi Pagesa, Bookers parave, Google Checkout, Authorize.net
 • Përmirësimet Pa pagesë For Life
  Pa pagesë mbështetje, të reja dhe trajnimi mbi re faqen tuaj ankand peni, Mëso nga profesionistë të asaj se si për të drejtuar faqen tuaj
 • Browser Cross Compatible
  Software ynë punon në të gjithë shfletuesit më të popullarizuar, si IE7, IE8, IE9, Firefox, Punë, Chrome ose Safari.
 • Dokumentacioni i plotë i përfshirë
  Dokumentacioni i plotë për software tuaj duke përfshirë instalimin e plotë dhe udhëzues instalimit
 • Video Training përfshira
  Complete modulet e trajnimit video që t'ju ndihmojë të kuptoni tuaj hap të ri faqe pas hapi
 • Google Map ofertës
  Funksion hartë Google si Qlive në quibids.com lejon anëtarët tuaj për të parë se ku të gjithë është e vendosur
 • Full Ajax HTML Email Sistemit
  Full sistem HTML email ju lejon të dërgoni email markës dhe gazetat
 • Të ndërtuar në faqe Lander
  E ndërtuar në Filialin faqen marketer Lander me gjurmimin e plotë pixel dhe sistemin e konvertimit
 • Smarty Template Engine
  Template të qëndrueshme dhe sistemi timer është ndërtuar me një bërthamë të qëndrueshme PHP
 • Lehtë për të rregulloje
  Nëse është e nevojshme të punësojë një projektuesi ose coder dhe për të gjetur një të lehtë për të ndryshuar komentoi edhe bazën source code
 • Social Media Enabled
  Sot, Media sociale është çelësi i suksesit, ndajnë me klientët tuaj duke përdorur tonë ndërtuar në mbështetje të mediave sociale
 • PSDs layered përfshira
  Ne append PSD fotografi burim për templates tona, të cilat janë të organizuar dhe komentuar siç duhet
 • Kodi Burim hapur
  Dizajni modern është një nga avantazhet shumë të template. 99% burim të hapur me disa kufizime
 • Buy it tani & Pack ofertës Auctions
  Automatikisht Ofertat e kreditit pas ankandit është e fituar dhe do të lejojë të blerë atë tani me blej ajo kufizon dhe sistem i veçantë i ofertës
 • Kodi i pastër komentoi
  Ne u përpoq për të bërë kodin tonë të qartë për ju, kështu që ju do të gjeni një shumë të komenteve
 • Newsletter Sistemit
  Tema jonë janë bërë me kujdes për një sistem të lehtë Newsletter
 • Program Affiliate
  Anëtarët mund të rekrutojë anëtarë të tjerë dhe për të marrë oferta të lira për të bërë kështu
 • Easy Produkt Sistemit
  Well produkt i organizuar sistemi dataabase ju lejon të shpejt lista e ankandeve të reja
 • Listat Desktop Software Auto
  Ruaj mijëra orë njeri të punës, lista shpejt qindra e ankandeve me shtytje e një butoni përditshme
 • Coupon Sistemit
  Jepni nga kuponat Promo ose të caktojë ato individualisht për përdoruesit për ofertë ose një zbritje
 • Shipping Integruar & Ndjekja
  Dorëzojë anijeve ndjekjen numrat për klientët nga panelin admin direkt me sistemin e llogarisë përdorues me 1 klikoni ndjekjen
 • Redemption Point Sistemit
  Lejon përdoruesit të shpengoj shpërblime pikë për artikuj Promo apo paketat e tenderit
 • Flash Games Available
  Makinat e fatit dhe lojëra të tjera flash ku përdoruesit mund të fitojnë ofertat duke luajtur
 • Raportimi financiar
  Sistemi i plotë i raportimit financiar me produkt të plotë, fiton, anijeve dhe urdhërpagesës detajet e sistemit
 • Full Menaxhimi i përdoruesit
  Menaxhuar dhe stërvitje poshtë në sjelljet individuale të përdoruesve të tenderit dhe zakonet e shpenzimeve
 • Email Sistemit
  Complete sistem verifikimi email që mund të jetë i aktivizuar ose me aftësi të kufizuara
 • Online Përdoruesi i Sistemit
  Shih kush është në faqen tuaj dhe ku ata janë në kohë reale, sistem ndalim
 • Ofertuesi Auto Sistemit
  Complete admin & sistem autobidder përdorues
 • Sistemi Gjuha
  Easily shtuar paketat e reja të gjuhës dhe për të mundësuar mbështetjen e plotë të gjuhës, duke përfshirë RTL
 • Win Limit Sistemit
  Përdorues Limit fiton në javë apo muaj
 • Ofertuesi Auto Sistemit
  Complete User sistem ofertues auto
 • Google Analytics
  Integrojë Google Analytics direkt në faqen tuaj duke e lejuar ju për të ndjekur hitet në faqen tuaj
 • Llogaria Niveli Admin Sistemi
  Çështja admin llogaritë me të drejtat ose kufizimet në fusha të caktuara të panelin admin
 • Mbështetje e plotë Tax
  Sistemi tatimor i plotë i bazuar në vendndodhjen me llogaritjen e taksave të përqindjes bazë në
 • Mbështetje CDN
  Complete integrimin e sistemit të shpërndarjes të përmbajtjes lejon ngarkimin e shpejtë të imazheve kudo në botë
 • Jetojnë Mbështetje Chat
  Të ndërtuar në sistem të jetojnë chat ju lejon të flisni me klientët tuaj në kohë reale
 • Statistikat e Faqes
  Statistikat Complete faqe ju lejon për të parë shëndetin e faqes tuaj në kohë reale
 • Banner Sistemit
  Complete sistem përkul baner ju lejon për të treguar ankandeve në kohë reale dhe banner ads

 

Çmimeve të përballueshme dhe të licencës lloje

Kontrolloni Penny Ankand Software tona Paketa Planet
  A keni ndonjë pyetje? Ju lutem, na kontaktoni. Penny Ankand Software Çmimeve & Planet